Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEMPUR ORIGINAL
21 YATAK
(160 x 200 cm)
4.950 TL 7.610 TL
DAHA FAZLA TEMPUR ÜRÜNÜNDE
İNDİRİM KAZANMAK İÇİN
Lütfen Formu Doldurun
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.
GERİ DÖN
 • Yatsan internet satışlarına ilişkin iade prosedürü

  Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

   

  • Ürünler hiçbir şekilde kullanılmamış olmalı.
  • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
  • Paketleri açılmamış, yıpranmamış zarar görmemiş olmalı.
  • Herhangi bir leke ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

   

 • Yatsan internet satışlarına ilişkin değişim prosedürü

  Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün değişimi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

   

  Yatak Ürünleri İçin:

   

   

  • Üründe tüketici kaynaklı leke, yırtık, yanık, sıvı ile temas olmamalı.
  • Değiştirilecek yatak, yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek lojistik firmasına teslim edilmeli.

   

   

  Yatak değişimlerinde değişim bedeli uygulanır. Detaylar için tıklayabilirsiniz tıklayınız..

   

   

  Yastık, Yorgan, Alez vb. Uyku ürünleri için;

   

   

  • Ürünler hiçbir şekilde kullanılmamış olmalı.
  • Ürün ambalajında koruma bandı çıkarılmamış olmalı
  • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı.
  • Paketleri açılmamış, yıpranmamış zarar görmemiş olmalı.

   

   

  Herhangi bir nedenle yukarıdaki şartlara uymayan değişim talepleri hijyen kuralları gereği kabul edilmez.

   

 • İade/Değişim için geçici onay alınması

  İade etmek istediğiniz ürün olduğunda, yazılı olarak onlinesatis@yatsan.com‘a mail göndererek online satış birimimiz ile temasa geçmeniz ve iade/değişim şartlarımız doğrultusunda sizden istenecek bazı bilgi ve belgeleri iletmeniz gerekecektir.

   

  Bu belgeler ürünün durumunu gösteren fotoğraf, fatura, teslim evrakı vb belge veya bilgiler olabilir.

   

   

  Görüşmeniz doğrultusunda kontroller yapıldıktan sonra, iade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürün için online satış birimimiz tarafından geçici onay verilmesinin ardından;

   

   

  İade ve Değişim Prosedürlerinde Geçici Onay Verilmesi Halinde Takip Edilecek Süreç;

   

   

  1. İade/Değişim Formunun Doldurulması

   

   

  Online satış biriminden geçici onay aldıysanız, ürünü değiştirmek istediğinizde tarafınıza gönderilen fatura/irsaliye ile birlikte ve siparişinizle gelen iade/değişim formunu doldurarak ve bu formu kargonun içine ekleyerek ürünü gönderebilirsiniz. (Formun ürün kutusu üzerine kesinlikle yapıştırılmaması gerekmektedir).

   

   

  2. İade/Değişim Ürününü Paketleyin

   

   

  Elinizdeki ürünü faturası ve doldurduğunuz iade formu ile birlikte paketleyiniz.

   

   

  İade/ değişim formunun üzerinde yer alan iade/değişim nedenlerinden birini seçerek ıslak imzanız ile birlikte iade/değişim nedeninizi beyan etmeniz gerekmektedir.

   

   

  Yatak iadelerinin, yatak ile birlikte gönderilen koruma hurcuna konarak yapılması zorunludur. İade yataklar koruma hurcuna konmadan gönderildiğinde iadeler işleme alınmayacaktır ve iade ürününüz adresinize geri gönderilir. Ayrıca faturası bulunmayan iadeler de işleme alınmaz ve iade ürününüz adresinize geri gönderilir.

   

   

  3. Paketinizi Kargo/Lojistik Firmasına Teslim Ediniz

   

   

  Yatak Ürünleri İçin:

   

   

  Anlaşmalı Kargo firmamızı 3 iş günü içinde adresinize yönlendireceğiz. Ürün ile birlikte gelen yatak koruma hurcunu iade edeceğiniz yatağa geçirerek; fatura çıktısı ve iade formu ile adresinize gelecek olan Horoz Lojistik firmamıza teslim etmeniz gerekmektedir. Yatağı teslim ederken herhangi bir ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır.

   

   

  Yastık, Yorgan, Alez vb. Uyku ürünleri için;

   

   

  < İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünü tarafınıza gönderilen fatura/irsaliyeyle birlikte ve siparişinizle gelen iade/değişim formunu doldurarakYurt içi Kargo ile gönderebilirsiniz. Kargonuzu teslim ederken herhangi bir ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır.

   

   

  İade Adresimiz:

   

   

  Alıcı: Yatsan Fabrika Sevkiyat Birimi

   

   

  İade Adresimiz: Gurbet Pınar Mevki Bekir saydam caddesi No:80 Pancar/Torbalı İzmir.

   

  İade talebinin kabul edilmesi halinde

   

  İade ettiğiniz ürünler kargo firması aracılığıyla depomuza ulaştığında hijyen kuralları gereği taşıyıcı ile ilk muayenesi yapılır. Bu ilk muayenede hijyen kurallarına uyan iade talebine kesin onay verilerek, ödemiş olduğunuz bedel 15 iş günü içinde ödeme yaptığınız banka kartına iade edilecektir.

   

   

  Hijyen kuralları gereğini sağlayamayan ürünlerin iadesini üzülerek kabul etmeyeceğimizi ve ürünlerinizi size geri göndereceğimizi belirtmek isteriz.

   

   

  Değişim talebinin kabul edilmesi halinde

   

   

  Değişim talebinde bulunduğunuz ürün depomuza ulaştığında hijyen kontrolleri yapıldıktan sonra ücret iadesi yukarıda belirtilen değişim bedeli kesintisi yapılarak 15 iş günü içerisinde banka kartınıza yatırılır. Siz talep ettiğiniz yeni ürün siparişini web sitemizden yeni bir sipariş oluşturarak verebilirsiniz.

   

   

  Yatak değişim bedeli

   

   

  Hijyen prosedürümüz nedeniyle 14 gün içerisindeki değişim taleplerinde;

   

   

  • Yatsan ve diğer markalı ürünlerde(Tempur, Serta, King Koil ve diğer ithal ürünler), ödediğiniz ürün bedelinin %15’i tutarında kesinti yapılır.

   

 • Siparişimin iade/değişim süresi ne kadardır?

  Siparişinizdeki ürün/ürünler iade koşullarına uygun olduğu takdirde, ürün/ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Hijyen kuralları gereği iade/değişim talepleri koşullara bağlıdır. İade/değişim prosedürümüzü prosedürümüzü okuyabilirsiniz.

 • Sipariş iade adresi nedir?

  Siparişinizde yer alan yatak dışındaki ürünleri Yurtiçi Kargo Firması’na karşı ödemeli olarak teslim edebilirsiniz. İade için herhangi bir kargo ücreti ödemenize gerek bulunmamaktadır.

   

  Alıcı: Yatsan Fabrika Sevkiyat Birimi

   

   

  İade Adresimiz: Gurbet Pınar Mevki Bekir saydam caddesi No:80 Pancar/Torbalı İzmir

   

   

  *Yatak iadeleri karşı ödemeli olarak anlaşmalı Horoz Lojistik firmamız tarafından adresinizden teslim alınacaktır.

   

 • Siparişimi iade ederken bir bedel ödeyecek miyim?

  Sipariş iadelerinizi ücretsiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ürünümü istediğim mağazaya iade edebilir miyim?

  www.yatsan.com üzerinden satın aldığınız ürün/ürünler sadece internet operasyonu tarafından iade olarak alınabilmektedir. Mağazalar üzerinden ne yazık ki iade kabulü gerçekleştirilememektedir.

 • İade ettiğim ürün ne kadar süre içinde size ulaşır?

  İade edilen ürün/ürünlerinizin depomuza ulaşma süresi iade ettiğiniz ürüne bağlıdır.

   

  Yastık, yorgan, alez vb. Uyku ürünlerinde, siz gönderimi gerçekleştirdikten sonra 2-5 iş günüdür.

   

   

  Yataklar için adresinizden ürünler alındıktan sonra ortalama 10 gün içinde iade adresimize ulaşmaktadır.

   

   

  Gönderdiğiniz iade ürünlerinin elimize ulaşma süreci, gönderim yaptığınız ilin iade adresimize olan uzaklığına göre farklılık göstermektedir.

   

 • Kargo/Lojistik ücreti için para iadesi alacak mıyım?

  Sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerde kargo/lojistik ücreti ne yazık ki iade edilemez. Eksik veya yanlış ürünlerin iadesi Teslim aldığınız ürünler arasında siparişinizde bulunan ancak teslim edilmeyen eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu kargo tutanağına yazarak not olarak belirtmeniz gerekmektedir. Ayrıca teslim aldığınız ürünler arasında siparişinizde yer almayan ve/veya yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde bu hususu yazılı olarak belirtmeniz gerekmektedir. Hatalı ürünü aldıysanız yazılı olarak onlinesatis@yatsan.com'a mail göndererek online satış ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi Ürünü kargo yetkilisinden teslim aldığınızda ürün paketinin açılmamış olduğuna emin olmanız gerekmektedir. Kargo paketini, kargo yetkilisi huzurunda açarak, ürünün eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim edildiğinden emin olduktan sonra kargo yetkilisinin size sunduğu teslim formuna imza atmanız gerekmektedir. Zira kargo yetkilisi tarafından alınan imza, sizin ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde aldığınızın yasal kanıtı niteliğinde olup bu husus delil sözleşmesi niteliğindedir. Önemli Bilgilendirme Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Paketlerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve mutlaka onlinesatis@yatsan.com’ mail göndererek online satış ekibimiz ile iletişime geçmelisiniz. Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamayacaktır. İşlem Rehberi I)

 • Siparişimi hangi kargo firması ile iade edebilirim?

  Yastık, yorgan, alez vb. uyku ürünleri siparişleriniz ile ilgili iade süreçlerinizi Yurtiçi Kargo Firması’na karşı ödemeli olarak teslim edebilirsiniz. İade için herhangi bir kargo ücreti ödemenize gerek bulunmamaktadır.

   

  Yataklarla ilgili siparişleriniz Horoz Lojistik firmamız tarafından karşı ödemeli olarak evinizden alınarak gerçekleştirilecektir.

   

 • Mağazadan satın aldığım bir ürünü internet sitesi üzerinden iade edebilir miyim?

  Yatsan mağazalarından satın aldığınız ürün/ürünler için iade kabulü internet operasyonu tarafından gerçekleştirilememektedir. Ürün/ürünleri satın aldığınız kanal üzerinden iade yöntemine başvurmanız gerekmektedir.

 • Siparişimi iade ettim ancak ücret hesabıma yansımadı ne yapabilirim?

  Siparişlerinizdeki ürün/ürünler iade depomuza ulaştıktan sonra hijyen ve kalite gibi birtakım kontrollere tabi tutulmaktadırlar.

   

  İade prosedürüne uygun olan veiade adresimize ulaşan sipariş iadesinin Yatsan tarafından kabul edilmesinin ardından iade süreci başlatılmaktadır. Para iadesinin gerçekleştirilmesi süreci, ürünler iade adresimize ulaştıktan ve iadesi onaylandıktan sonra yaklaşık olarak 10 iş günüdür. Ödeme iadesi, ödemenin yapıldığı yöntem ile gerçekleştirilmektedir. Bu süreç banka kaynaklı nedenlerden dolayı15 iş gününü bulabilmektedir.

   

   

  Ödemeleriniz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız sizlere yardımcı olabilmemiz için onlinesatis@yatsan.com‘a mail göndererek online satış ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

   

 • Eksik veya yanlış ürünlerin iadesi

  Teslim aldığınız ürünler arasında siparişinizde bulunan ancak teslim edilmeyen eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu kargo tutanağına yazarak not olarak belirtmeniz gerekmektedir. Ayrıca teslim aldığınız ürünler arasında siparişinizde yer almayan ve/veya yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde bu hususu yazılı olarak belirtmeniz gerekmektedir. Hatalı ürünü aldıysanız yazılı olarak onlinesatis@yatsan.com'a mail göndererek online satış ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi

  Ürünü kargo yetkilisinden teslim aldığınızda ürün paketinin açılmamış olduğuna emin olmanız gerekmektedir. Kargo paketini, kargo yetkilisi huzurunda açarak, ürünün eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim edildiğinden emin olduktan sonra kargo yetkilisinin size sunduğu teslim formuna imza atmanız gerekmektedir. Zira kargo yetkilisi tarafından alınan imza, sizin ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde aldığınızın yasal kanıtı niteliğinde olup bu husus delil sözleşmesi niteliğindedir.

 • Önemli Bilgilendirme

  Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Paketlerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve mutlaka onlinesatis@yatsan.com a’ mail göndererek online satış ekibimiz ile iletişime geçmelisiniz.

   

  Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamayacaktır.