Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

One By Tempur Yatak

Ürün Ölçüsü: 160x200 cm Çift Kişilik / Barkod: TC-000509

8.775 TL

12.530 TL

Yatak Sertlik Derecesi

Yumuşak Orta Orta Sert Sert

Boyut/Fiyat

*Baza görsel amaçlı kullanılmıştır.

Ürün Detayı

Kaliteli Konfor, Sağlıklı Uyku
Tempur’un yeni serisi One By Tempur ile tanışın. Daha uzun, daha iyi ve daha derin bir uyku deneyimi yaşamanız için tasarlandı. One By Tempur yatakları klasik Tempur yataklarından farklı olarak ek bir otantik Tempur katmanına sahiptir. Zarif Danimarka tasarımı, mükemmel ARGE çalışmaları, kaliteli ve dayanıklı malzemeler, ince işçilik ile buluşarak One By Tempur’u ortaya çıkarttı. 10 yıllık sınırlı garantisi, yıkanabilir kılıfı ve hipoalerjenik özelliğiyle sağlıklı uyku senelerce sizinle…

Otantik Tempur Materyali
Uzay Teknolojisi
Danimarka Tasarımı
Omurga Desteği
One By Tempur Kimler İçin Uygun?
 • Harekete bağlı uyku bölünmeleri yaşayan,
 • Uyku kalitesinden şikayetçi olan,
 • Özellikle bel, sırt, omurga bölgesinde ağrı sorunu yaşayan,
 • Ferah, sağlıklı bir uyku deneyimi isteyen,
 • Konforlu gece uykusuna hasret olan 7’den 70’e herkese uygundur.
Neden One By Tempur?
 • Mükemmel Tempur konforu,
 • Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenilir teslimat,
 • Sağlıklı ve konforlu uyku,
 • Yatsan ve Tempur güvencesi,
 • %100 hijyenik ve sterilize edilmiş süreç,
 • Her yaşa uygun olması ve daha birçok sebepten dolayı One By Tempur!

ONE BY TEMPUR

TEKNOLOJİSİ

Otantik Tempur Materyali
 
 

Memory Foam yataklardan daha fazlası... Tempur materyali vücudunuza uyum göstererek, en rahat ettiğiniz pozisyonu hafızasında tutar. Böylelikle üstün konfor ve vücut desteği sağlar.

Uzay Teknolojisi
 

İlk olarak Nasa tarafından astronotların uzay uçuşlarında yaşadığı baskıyı emmek üzere bulunan benzersiz Tempur malzemesi; 30 yılı aşkın süredir yatak ile vücut arasındaki basıncı emerek mükemmel uyku deneyimi sunuyor.

10 Yıl Garanti
 

Tempur sunduğu tüm yatakların kalitesine ve dayanıklılığına güvenir. Yatağınıza tam 10 yıl garanti verir.

Omurga Desteği
 

Dünya genelinde 75.000 tıpuzmanıtarafındansırt, uyku ve eklem sorunu yaşayanlara tavsiye edilmektedir. Omurga bölgesi başta olmak üzere vücudun birçok noktasına uyku boyunca destek sağlar.

Yıkanabilir Kılıf
 

Kolayca çıkarılabilen yatak kılıfı, 40 derece sıcaklıkta yıkanabilir. Günlük ve daimî temizlik sizinle!

Her uyku pozisyonu için uygun!

Her uyku pozisyonu için uygun!

Herkesin uykuya daldığı, uykuda rahat ettiği pozisyon, uyku alışkanlıkları farklıdır. Bunu bilen Tempur, One By Tempur serisinde her yaşa ve her alışkanlığa uygun bir konfor alanı yarattı. Herkes için sağlıklı ve mükemmel uyku!

Nasa Teknolojisiyle Daimi Destek

Nasa onaylı; basıncı emen ve yatak yüzeyine dağıtan Tempur malzemesiyle bütün bir uykunuz boyunca omurganız başta olmak üzere vücudunuzun her noktası mükemmel desteklenir. Size uyumlu, konforlu bir uyku deneyimi yaşarsınız.
Nasa Teknolojisiyle Daimi Destek
Teknolojiyi Konforla Buluşturan Mükemmel Denge

Teknolojiyi Konforla Buluşturan Mükemmel Denge

Geleneksel visco’dan farklı olarak; Tempur materyali üst düzey konfor ve vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm desteği size bütün gece sunar. Teknolojiyle konforu mükemmel bir denge ile sunan saf bilimin ortaya çıkardığı Tempur’la bulutların üstünde uyuyormuşçasına rahat ve kesintisiz bir uyku deneyimi yaşarsınız.

Hipoalerjenik Yatak, Yıkanabilir Kılıf

One by Tempur içeriğinde bulunan malzemelerin tümüyle hipoalerjeniktir. Yıkanabilir kılıfıyla ev tozu ve akarlara ekstra direnç gösterir. Böylelikle hem temiz hem de alerjisiz uykulara merhaba diyebilirsiniz. Yatak kılıfınızın yıkama talimatları için sık sorulan sorular bölümüne göz atın!
Hipoalerjenik Yatak, Yıkanabilir Kılıf
Danimarka Tasarımı İşlevselliği ve mimari şıklığı buluşturan Danimarka tasarımlarıyla hem şık hem de sağlıklı bir uyku deneyimi One By Tempur’da!
Mükemmel Denge Vücudun ihtiyacı olan desteği ve üstün konforu sunar. Tempur materyali saf bilimin ürünüdür. Teknoloji ve konforu buluşturan mükemmel dengesi onu diğerlerinden ayırır.

Sıkça Sorulan Sorular

Yatağınız özel kutusu içerisinde size teslim edilir. Teslim aldıktan sonra kullanıma direkt hazırdır. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yatağınızı açtıktan sonra yaklaşık 2-4 saat arasında havalandırabilirsiniz. Yatağınız zahmetsiz ve rahat bir biçimde kullanıma hazırdır.

Hayır. One by Tempur yatağınızın kutusu yalnızca ambalajıdır. Dış etkenlerden daha iyi korumak ve yatağınızı size güvenle teslim etmek için kutulu ambalajında gelir.

Yatağınızı çıkartırken yatağınızın dokusuna, kumaşına, malzemelerine zarar vermemek için ambalajına ekstra dikkat ederek açınız.

Tempur yatakların her birinin tam 10 yıllık garantisi bulmaktadır. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da linke tıklayabilirsiniz.

One by Tempur yatağınızın garantisi satın aldığınız andan itibaren garantiniz başlar.

One by Tempur yatağınız satın aldığınız günden sonraki 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo teslimat süresi yoğunluğa bağlı olarak değişebilmektedir.

Yatağınız kesinlikle yıkanmaz ve kuru temizleme yapılamaz. Yatağınıza asla su değdirmemeniz gerekir. Yatağınızın yıkanabilir kılıfını 40 derecede yıkayabilir ve kılıfı güneş ışığında kurutabilirsiniz. Kılıf tamamen kurumadan yatağa yeniden takmamanız tavsiye edilir. Kurutma makinesi kullanılmaz. Yatağınızı daha temiz kullanmak ve ömrünü uzatmak için mutlaka sıvı geçirmez alez ile kullanılmasını öneririz. Sıvı geçirmez alezlerimizi inceleyebilirsiniz.

Yatak kılıfınız fermuarlı tasarımıyla kolayca çıkarılabilir ve çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir. Güneş ışığında kurutulabilir ve tamamen kuruduktan sonra tekrar yatağınıza kolaylıkla takılabilir.

Kendiniz için uygun olan yatağı seçmek zorlayıcı bir süreç olabilir. Bu süreçte “yatak danışma hattı” üzerinden randevu oluşturarak, uyku danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz.

Hayır, iade için kargoya gitmeniz gerekmez. Herhangi bir sebepten dolayı yatağınızdan memnun değilseniz, yatak size ulaştıktan sonra 14 gün içinde yatağınızın iadesi hijyen kuralları gereği belirlenmiş şartlarda mümkündür. Hijyen kuralları gereklerini yerine getirdiğinize eminseniz Yatsan online satış birimine (onlinesatis@yatsan.com) e mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İadeniz için ön onay verildiğinde anlaşmalı lojistik firmamız evinizden gelip iade ürünü alacaktır.

Yataklardaki hijyen kuralları; tüm orijinal etiketler yerinde olmalı, yatağınız yıpranmamış, zarar, görmemiş, lekelenmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş olmalıdır.

Ürün hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda değilse ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İadeler mutlaka faturasıyla iade formu eksiksiz doldurularak ve yatak ile gönderilen yatak taşıma hurcuna-kutusuna koyularak anlaşmalı lojistik firması ile gönderilebilir. Yatağınızı iade ederken yatak taşıma hurcuna koyulduğuna emin olmalısınız, aksi halde paketlenmemiş yatağın iadesini lojistik firması kabul etmeyecektir.

Hasarlı, eksik, tekrar satılabilir durumda olmayan, özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan, lekeli, yırtık ya da deforme olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bununla birlikte etiketlerinde sorun bulunan, hijyen kurallarına uymayacak olan ürünlerde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.

One by Tempur, içeriğinde bulunan özel otantik tempur malzemesine sahiptir. Yeni bir seridir. Sadece online satıştadır. Kurulumu basit ve zahmetsizce sizin tarafınızdan yapılabilir. Diğer tüm yataklarımız gibi One by Tempur yataklarımız da Yatsan güvencesi altındadır.

Elbette! Gelişim süreciyle ilgili olarak doktorunuz yumuşak, yaysız, bu tarz özel yataklarla ilgili aksi bir durum belirtmediği süreçte One by Tempur ve diğer tüm yaysız, visco, lateks, Tempur yataklarımız çocuklar için uygun ve güvenlidir.

Tabii ki! Tempur’a ait tüm yataklar dünya genelinde yaklaşık 75.000 tıp uzmanı tarafından sırt, uyku ve eklem sorunu yaşayanlara tavsiye edilmektedir. Doktor tavsiyesi ve hastalıklara bağlı olarak aksi bir durum oluşmadıkça her yaş grubu için tercih edilebilir.

Elbette! One by Tempur içeriğindeki tüm bileşenleri sayesinde siz hangi pozisyonda uyursanız uyuyun, her koşulda size daha uzun, daha iyi ve daha derin bir uyku sunmak için tasarlanmıştır.

Hayır. Çift taraflı kullanım One by Tempur yatakta bulunmamaktadır. Üstün kalite materyalleri ve bileşenleri, harikulade teknolojik çözümleriyle yıllar boyu ilk günkü gibi sizinle! Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

YORUMLAR ()

İçinde bulunduğumuz olağan üstü koşullar nedeniyle yatsan.com üzerinden verilen siparişler 5-10 gün içerisinde kargo/lojistik şirketine teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır. Stokta bulunmayan yataklarımız ise sizin için üretilir ve 30 gün içinde kargo firmasına teslim edilir.

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Yatsan olarak sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyor ve ürünlerinizden memnun olmanızı umuyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerinizden memnun değilseniz, 14 gün içinde ürün iadesi hijyen kuralları gereği aşağıdaki şartlar halinde mümkündür.

 • Tüm ürünlerde orijinal etiketler yerinde olmalı, orijinal kutu ve ambalajı ile yapılmalı
 • Orijinal kutusu yıpranmamış, zarar görmemiş olmalı.
 • Hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, farklı bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İadeler faturası ile birlikte, iade formu eksiksiz doldurularak yapılmalıdır.
 • Yatak ürünleri için; yatak ile beraber gönderilen koruma hurcuna geçirilerek anlaşmalı lojistik firmasına teslim edilmeli.
 • Herhangi bir leke bulunduran ya da deforme olmuş ürünlerin iadeleri, tekrar satışa arz edilebilirlik özellikleri nedeniyle iade ve hijyen koşulları gereği kabul edilemez.

Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır.

Teslimat süreleri:

Stoklarımızda bulunan yataklar için teslimat süresi 12 iş günüdür.

Stoklarımızda bulunmayan yataklar sizin için üretilir ve teslimat süresi 17 iş günüdür.

TAKSİT ORANLARI

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 8775,00 TL x 1
  • 8.775,00 TL
  • 4387,50 TL x 2
  • 8.775,00 TL
  • 2925,00 TL x 3
  • 8.775,00 TL
  • 2193,75 TL x 4
  • 8.775,00 TL
  • 1858,90 TL x 5
  • 8.775,00 TL
  • 1563,56 TL x 6
  • 8.775,00 TL
  • 1352,60 TL x 7
  • 8.775,00 TL
  • 1194,28 TL x 8
  • 8.775,00 TL
  • 1071,23 TL x 9
  • 8.775,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 8775,00 TL x 1
  • 8.775,00 TL
  • 4387,50 TL x 2
  • 8.775,00 TL
  • 2925,00 TL x 3
  • 8.775,00 TL
  • 2193,75 TL x 4
  • 8.775,00 TL
  • 1859,77 TL x 5
  • 8.775,00 TL
  • 1564,29 TL x 6
  • 8.775,00 TL
  • 1353,23 TL x 7
  • 8.775,00 TL
  • 1194,83 TL x 8
  • 8.775,00 TL
  • 1071,72 TL x 9
  • 8.775,00 TL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 8775,00 TL x 1
  • 8.775,00 TL
  • 4387,50 TL x 2
  • 8.775,00 TL
  • 2925,00 TL x 3
  • 8.775,00 TL
  • 2193,75 TL x 4
  • 8.775,00 TL
  • 1839,59 TL x 5
  • 8.775,00 TL
  • 1545,13 TL x 6
  • 8.775,00 TL
  • 1334,80 TL x 7
  • 8.775,00 TL
  • 1177,17 TL x 8
  • 8.775,00 TL
  • 1054,46 TL x 9
  • 8.775,00 TL
 • Diğer Kartlar
  • Taksit Tutarı
  • Toplam Tutar
  • 8.775,00 TL
  • 8.775,00 TL