OTEL YATAKLARI

Deliksiz bir uyku çekip zinde uyanan konuklarınızın memnuniyeti katlanır..

Her otel konuklarını ağırlarken memnuniyetlerini düşünür, kalış süresi boyunca rahat etmelerini ister. Ancak müşteri memnuniyeti için sadece prestij ve hizmet yetmez. Başta şahane bir yatak olmak üzere tüm tesisi mükemmel otel ürünleriyle donatmış olmanız gerekir. Çünkü otelde konaklayan herkes, kalış süresi boyunca eksiksiz hizmet bekler ve kusursuz bir uyku deneyimi yaşamak ister. Yüksek beklentileri karşılamak oldukça zor bir iştir ama yatırımınızı doğru ürün seçimlerine yaparsanız işiniz epey kolaylaşır.

Tesisinizde ağırladığınız konukların memnun ayrılmasının sizin için ne denli önemli olduğunun farkındayız. Bu farkındalıkla geliştirdiğimiz otel ürünleri serimiz tesisinize konfor, prestij ve mükemmellik kazandıracak otel yatakları, otel bazaları, otel yatak başlıkları, otel yastıkları, yatak koruyucu alezler, katlanabilir yatak, otel lobi koltukları ve komodin modelleri gibi birbirinden özel ürünleri kapsıyor.

1974 yılından bugüne, güzel günlerin geceden başlamasını sağlayan Yatsan, sektörün ihtiyaçlarına yönelik tasarladığı otel yatakları ve diğer otel ürünleriyle de turizmcilerin yanında. Swissotel, Hilton, Maxx Royal, Mardan Palace gibi hem ülkenin hem de dünyanın en prestijli otellerinin tercih ettiği marka olmayı başaran Yatsan her yaştan konuğunuzu konfor içinde ağırlamanıza katkıda bulunmak için ayrıcalıklı yatak modelleri, uyku ürünleri ve otel mobilyaları sunuyor. Otel yatak fiyatları için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Mükemmeli istemek sizin, beklentilerin ötesindeki tasarımlarla tesisinizi mükemmelikle tamamlamak bizim işimiz...