Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEMPUR ORIGINAL
21 YATAK
(160 x 200 cm)
4.950 TL 7.610 TL
DAHA FAZLA TEMPUR ÜRÜNÜNDE
İNDİRİM KAZANMAK İÇİN
Lütfen Formu Doldurun
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.
GERİ DÖN
 • Vazgeçme hakkımı nasıl kullanabilirim?

  Vazgeçme hakkınızı kullanabilmeniz için ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde ürünü iade etmek istediğiniz telefon, e-posta (info@yatsan.com) ya da (Hamidiye Mah. Girne Cad. No: 47 Zemin Kat No: 9 Kağıthane/İstanbul) adresine dilekçe ile bildirmeniz gerekmektedir. Ardından ürünü, mevcut tüm fatura ve irsaliyeleri ile birlikte, ürünle gönderilen iade formunu doldurup, iade formundaki adrese Yurtiçi Kargo firması ile alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Vazgeçme hakkı talebinizin değerlendirilip, onaylandığının bilgisi tarafınıza bildirildiği tarihten itibaren en geç 10 gün içinde ücret iadeniz yapılır. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

 • Online satış ürünlerinde iade sürecinde kargo kime aittir?

  Yatsan'da 30 gün içindeki bütün iade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti Yatsan tarafından ödenmektedir.
  İade ve değişimlerde ürünleri Yurtiçi Kargo firması ile hiçbir ücret ödemeden gönderebilirsiniz.

 • Siparişim henüz kargoya teslim edilmedi, ürünü değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim?

  Henüz kargoya verilmemiş siparişlerdeki ürün değişikleri için 444 35 99 numaralı hattan 3’ü tuşlayarak Yatsan Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

 • Siparişim henüz kargoya teslim edilmedi, siparişimi iptal etmek istiyorum ne yapabilirim?

  Siparişinizi verdikten sonra ilk 10 dakika içinde iptalini isterseniz üye girişi yaptıktan sonra, Hesabım sayfanızdaki siparişlerinizden ilgili siparişi bulup, "siparişi iptal et" butonuna tıklayıp siparişinizin iptal edilmesini talep edebilirsiniz.

  10 dakikadan sonraki iptal işlemleri için 444 35 99’lı hattan 3’ü tuşlayarak Yatsan Online Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

 • Online satın aldığım ürünümü değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim?

  Değiştirmek istediğiniz ürünü tarafınıza gönderilen fatura/irsaliyeyle birlikte ve siparişinizle gelen iade/değişim formunu doldurarak gönderebilirsiniz. İade/değişim formunun üst bölümünü kargonun içine ekleyip, alt bölümünü ise kargo paketinin üzerine yapıştırabilirsiniz (Formun ürün kutusu üzerine kesinlikle yapıştırılmaması gerekmektedir). Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili ekibimiz tarafından incelenir,  geri almaya uygun olmayan ürünlerden (yastık, yorgan, alez gibi hijyenik durumu hassas ürün paketlerinin açılmamış olması, ambalajında bozulma, kırılma, tahrip, kullanılma ve sair durumlar gerçekleşmemiş olması gerekmektedir.) olmadığı tespit edildiğinde ve tekrar satışına engel bir durum bulunmadığı takdirde iade talebiniz kabul edilir. Yıpranmış, yeniden satış için kullanılamayacak paketlerde gönderilen ürünler kabul edilemez.
   

 • Online Satış Ürünlerinde vazgeçme hakkının geçerli olmadığı ürünler nelerdir?

  Sehven alınan her ürünün iade süresi 30 gündür. Bu süre içerisinde, Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.
  Sehven alınan üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün alıcıya teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. Yatsan'dan alınan niteliği itibariyle geri göndermeye elverişli olmayan ürünlerin (yastık, yorgan, alez gibi hijyenik durumu hassas olan ürünler) iade edebilmesi için ürünün açılmamış olması, ambalajında bozulma olmaması, kırılma, tahrip, bozulma, hijyenik nedenlerden dolayı kullanılmamış olması gerekir. Ürün üzerinde bulunan koruma poşetinin açıldığı durumlarda ve yastık, yorgan, alez, yastık kılıfı gibi ürünlerin denendiği durumlarda iade işlemi gerçekleştirilemez.

 • Ürün değişimlerinde kargo ücreti kime aittir?

  Yatsan'da 30 gün içindeki bütün değişim işlemlerinde kargo ücreti Yatsan tarafından ödenmektedir. İade ve değişimlerinde ürünleri Yurtiçi Kargo firması ile hiçbir ücret ödemeden gönderebilirsiniz.

 • Değişim ve iadelerde ürünümü hangi adrese göndermeliyim?

  İade ve değişimlerde ürünü iade formunda da yer alan aşağıdaki adrese göndermelisiniz.

  Alıcı: Çelik&Özer İş Merkezi
  ?Adres: Hamidiye Mah. Girne Cad. No: 47 Zemin Kat No: 9 Kağıthane/İstanbul

 • Siparişimi nasıl iade ederim?

  Yatsan üzerinden oluşturduğunuz siparişleri hızlı ve kolayca iade edebilirsiniz.
  İşleme alınmış siparişleri elinize ulaştıktan sonra iade edebilirsiniz. Vazgeçme hakkını kullanabilmeniz için ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde ürünü iade etmek istediğinizi e-posta ya da (Hamidiye Mah. Girne Cad. No:47 Zemin Kat No:9 Kağıthane/İstanbul) adresine dilekçe ile bildirmeniz gerekmektedir.

  4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanun ve mesafeli sözleşmelere dair yönetmelik gereğince, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde vazgeçme hakkını kullanarak, sebep göstermeden ve kargo ücreti ödemeden ürünü iade etme hakkınız bulunmaktadır.

  Vazgeçme hakkını geçen sürede ise ürünleri teslim aldığın tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade etmeyi talep edebilirsiniz. Bu durumda karşı ödemeli olarak ürünü, mevcut tüm fatura ve irsaliyeleri ile birlikte, ürünle gönderilen iade formunu doldurup, iade formundaki adrese Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderebilirsiniz. Yatsan'dan yaptığınız alışverişlerde iade ve değişim süreçlerinde kargo ücreti ödemezsin. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili ekibimiz tarafından incelenir, tekrar satışına engel bir durum bulunmadığı takdirde iade talebiniz kabul edilir. Yıpranmış, yeniden satışta kullanılamayacak paketlerde gönderilen ürünler kabul edilemez. İade talebinin reddedilmesi durumunda konuyla ilgili açıklamanın yer aldığı bir mektup tarafınıza ulaştırılacaktır.

  İade süreci başladıktan sonra süreç takibini 444 35 99’u arayıp, 3’ü tuşlayarak Online Müşteri Hizmetlerinden sağlayabilirsiniz.

  Teşekkürler.
   

 • Eksik veya yanlış ürünlerin iadesi

  Teslim aldığınız ürünler arasında siparişinizde bulunan ancak teslim edilmeyen eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu kargo tutanağına yazarak not olarak belirtmeniz gerekmektedir. Ayrıca teslim aldığınız ürünler arasında siparişinizde yer almayan ve/veya yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde bu hususu yazılı olarak belirtmeniz gerekmektedir.

 • Hasarlı veya ayıplı ürünlerin iadesi

  Ürünü kargo yetkilisinden teslim aldığınızda ürün paketinin açılmamış olduğuna emin olmanız gerekmektedir. Kargo paketini, kargo yetkilisi huzurunda açarak, ürünün eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim edildiğinden emin olduktan sonra kargo yetkilisinin size sunduğu teslim formuna imza atmanız gerekmektedir. Zira kargo yetkilisi tarafından alınan imza, sizin ürünü eksiksiz ve sağlam bir şekilde aldığınızın yasal kanıtı niteliğinde olup bu husus delil sözleşmesi niteliğindedir.

 • Önemli Bilgilendirme

  Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Paketlerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve mutlaka E-Müşteri iletişim formunu kullanarak veya 444 35 99 no'lu telefon numarasını arayıp, 3’ü tuşlayarak online satış birimimizle irtibata geçmelisiniz.
  Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

 • Önemli Bilgilendirme

  Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Paketlerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve mutlaka E-Müşteri iletişim formunu kullanarak veya 444 35 99 no'lu telefon numarasını arayıp, 3’ü tuşlayarak online satış birimimizle irtibata geçmelisiniz.

  Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik veya hasarlı teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

  Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

 • Online satın aldığım ürün iade/değişim prosedürünü nasıl ve hangi koşullarda yapabilirim?

  Online satış bölümünden satın aldığınız ürünü değiştirmek istediğinizde tarafınıza gönderilen fatura/irsaliyeyle birlikte ve siparişinizle gelen iade/değişim formunu doldurarak gönderebilirsiniz. İade/değişim formunun üst bölümünü kargonun içine ekleyip, alt bölümünü ise kargo paketinin üzerine yapıştırabilirsiniz (Formun ürün kutusu üzerine kesinlikle yapıştırılmaması gerekmektedir).