Daha iyi bir uyku deneyimi yaşamak ister misiniz?
İletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, mağazamızda size en doğru yatağı belirlemek için sizi ağırlayalım.
TEMPUR ORIGINAL
21 YATAK
(160 x 200 cm)
4.950 TL 7.610 TL
DAHA FAZLA TEMPUR ÜRÜNÜNDE
İNDİRİM KAZANMAK İÇİN
Lütfen Formu Doldurun
TEBRİKLER
Tempur Original 19 Yatak indiriminin yanında kullanabileceğiniz
Tempur yastıklarında geçerli %35 İndirim kazandınız
İNDİRİM KODU : TEMPUR019
İndirim kodunuzla birlikte sizi mağazalarımıza bekliyoruz.
Tempur Original 19 Yatak alındığında indirim geçerlidir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez.

Gizlilik Politikası

POLİTİKAMIZA GİRİŞ

 

Yatsan Mağazacılık Satış Pazarlama Dağıtım ve Ticaret Anonim Şirketi bağlı şirketleri siz müşterileriyle arasındaki karşılıklı güven ilişkisine büyük önem vermektedir. Ürünlerimizi çevrimiçi ortama nasıl taşıyacağımız konusunda yeniliklere devam ederken, gizliliğinizi koruma konusunda en yeni teknolojilerden de faydalanıyoruz. Aşağıdaki bilgiler, gizlilik politikamızı oluşturmaktadır.

 

TOPLANAN BİLGİLER

 

Hangi Bilgileri Topluyoruz?

 

Sizi tanımlamakta kullanılabilecek her türlü bilgi kişisel veri olarak değerlendirilmektedir. Bunların arasında adınız, soyadınız, adresiniz, e-posta adresiniz, doğum tarihiniz, telefon numaranız, faks numaranız ve kredi kartı gibi ve bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm kişisel bilgileriniz bulunabilir.
Göz atma Bilgileri Çerezler ve web işaretçileri gibi teknolojiler kullanılarak web sitelerimizdeki faaliyetleriniz ile ilgili olarak toplanan bilgilere göz atma bilgileri adı verilmektedir. Herhangi bir nedenle kişisel olarak tanımlanmanızı mümkün kılacak bilgilerle ilişkilendirilmiş göz atma bilgileri, kişisel veri olarak değerlendirilmektedir.
Verdiğiniz Bilgiler Ürün değerlendirmesi göndermek gibi bir amaçla herkese açık forumlarda veya web sitelerimizin kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği dahilinde verdiğiniz bilgiler, bu politikada genel bilgi olarak değerlendirilecektir. Genele açık olmasını istemediğiniz bilgileri göndermemeniz önemlidir

Bilgileri Kim Topluyor?

Bu web sitesinde gezindiğinizde Yatsan Mağazacılık Satış Paz. Dağ.ve Tic. A.Ş ve yatsan.com. kişisel veriler de dahil olmak üzere size ait bilgileri toplayabilir. Ayrıca birlikte çalıştığımız çeşitli iş ortaklarımız, web sitelerimizin çalıştırılması ve müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz için önemli hizmetlerin sağlanmasında bize yardımcı olmaktadır: bunlar, güvenilir iş ortaklarımız olarak değerlendirilmektedir. Güvenilir iş ortaklarımız zamanla değişebilir, ancak web sitelerimizde güvenli ve memnun edici bir deneyim sağlamanıza yardımcı olacak üçüncü kişilerle gerekli ilişkileri kurmaya her zaman devam etmekteyiz. “Biz” veya “bize” gibi sözcüklerle verilen her türlü referans güvenilir iş ortaklarımızı veya Yatsan Mağazacılık Satış Paz. Dağ. ve Tic. A.Ş Grubu şirketlerini de içerebilir.

 

Bilgiler Nasıl Kullanılır?

Sizinle ilgili olarak topladığımız bilgilerin tamamı, tarafınızla iletişimimizi düzenlemek ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek amacıyla birlikte kullanılabilir. Ayrıca, topladığımız veya aldığımız bilgileri bültenler, promosyonlar veya özel teklifler içeren e-postalar aracılığıyla sizinle doğrudan iletişim kurmak için kullanabiliriz. Bu e-posta mesajlarını almak istemiyorsanız, dağıtımdan çıkma veya tercihlerinizi değiştirme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Aldığımız bilgiler ayrıca hesap onayı, satın alma ve fatura onay ve hatırlatma notları, web sitesi özelliklerinde değişiklikler/güncellemeler, teknik ve güvenlik amaçlı bildirimler gibi işlemlerle ilgili e-postalar göndermek amacıyla da kullanılmaktadır. Bu tür e-postaları almama seçeneğiniz yoktur.

 

BİLGİLERİNİZLE İLGİLİ SEÇENEKLERİNİZ

Çerezler aracılığıyla toplanan bilgilere dair seçeneklerin yönetimi için tıklayınız .

 

SATICI'NIN BEYAN VE TAAHHÜTLERİ

Bir siparişin tamamlanması veya çevrimiçi bir teklif veya yarışmaya katılmak amacıyla bize vermiş olduğunuz kişisel bilgiler ile ilgili olarak, verdiğiniz bilgileri değiştirme veya düzeltme ve kişisel verilerinizin doğrudan pazarlama için kullanılmasına ücretsiz olarak itiraz etme hakkınız her zaman bulunmaktadır. Bunun için, eğer bir hesap oluşturduysanız, herhangi bir sayfada “Hesabım” öğesini veya herhangi bir web sitelerimizin Yardım Masası alanında "Hesabınızı Yönetin" öğesini tıklatabilir, buradan kişisel verileriniz ile ilgili seçeneklerinize ve ayarlarınıza ulaşabilir, bunları düzeltebilir, ve güncelleyebilir ve silebilirsiniz.

 

Ayrıca tarafımızdan gelen promosyon amaçlı e-postanın alt kısmındaki "Abonelikten Çık" bağlantısını veya web sitemizdeki “Abonelikten Çık” düğmesini tıklatarak gelecekte bizimle e-posta yoluyla iletişim içinde olmamayı tercih edebilirsiniz.

 

Kişisel verileriniz, yalnızca bu gizlilik politikasında anlatılan nedenlerle işlenecek ve gerekli oldukları sürece tutulacaktırsaklanacaktır.

 

Kişisel verilerinizin düzeltilmesi veya iletişim tercihlerinizin yönetilmesi ile ilgili sorularınız veya sorunlarınız için lütfen musterihizmetleri@yatsan.com adresine e-posta gönderin veya aşağıdaki “Bize Ulaşın” bölümünde bulabileceğiniz iletişim bilgileri yardımıyla bizimle iletişime geçin.